Maszyny dla kwiaciarstwa

Nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy

Jeśli jesteś profesjonalnym ogrodnikiem i zawodowo zajmujesz się uprawą, sadzeniem oraz nawożeniem roślin to mamy propozycję zautomatyzowania Twojej pracy. W ofercie posiadamy specjalistyczne maszyny, które sprawdzą się w branży szkółkarskiej i kwiaciarskiej. Poddawane regularnym przeglądom technicznym i konserwacji będą służyły w sposób efektywny przez dłuższy czas. 

Ich wysoka wydajność, precyzja i łatwość obsługi to nieocenione atuty dla każdego nowoczesnego przedsiębiorcy z sektora ogrodniczego. Ułatw swoją codzienną pracę podczas przygotowywania specjalistycznego podłoża pod rośliny. Zwiększ intensywność i skróć maksymalnie czas sadzenia kwiatów, rozsad warzywnych, krzewów czy drzewek. Skup się na planowaniu sprzedaży swoich produktów, a etapy pośrednie zostaw dla maszyn o współczesnej technologii. 

W ofercie firmy Sfamasz, mamy do wyboru dwa nowoczesne urządzenia, takie jak:

  • Maszyna doniczkująca typ DM-1

Dzięki tej automatycznej maszynie z powodzeniem napełnisz przygotowanym wcześniej substratem swoje doniczki PCV. Oszczędzisz bezcenny czas oraz siłę ludzkich rąk, które będziesz mógł przeznaczyć na wykonywanie innych czynności. Maszyna doniczkująca przyspiesza pracę związaną z pikowaniem i dokonywaniem rozsad roślin. Tym samym wpływa na większą sprzedaż i terminowe przygotowanie kompletnych produktów. Sprawdzi się w firmach związanych ze sprzedażą gotowych roślin doniczkowych na rynek lokalny lub o zwiększonym zasięgu. 

  • Mieszalnik substratu typ MPS-1

Maszyna umożliwia przygotowanie substratu, czyli specjalistycznego podłoża do uprawy roślin. W zależności od potrzeb wsypuje się wybrane składniki do mieszalnika, aby stworzyć docelową mieszankę torfową. Dzięki temu rozwiązaniu można precyzyjnie dawkować potrzebne elementy i tworzyć zróżnicowane rodzaje podłoża, przeznaczonego do określonych typów sadzonek. Warto przy tym pamiętać, że dla prawidłowego wzrostu roślin potrzeba określonych substancji odżywczych, zgodnych z ich preferencjami. Mieszalnik substratu zapewnia dokładne wymieszanie wszystkich składowych części produktu, który finalnie jest gotowy do użycia do celów ogrodniczych. W ten sposób przygotowany substrat bezpośrednio można wsypać do maszyny doniczkującej lub samodzielnie wypełniać nim doniczki przygotowane do rozsady.  

Marzysz o prężnie działającej i efektywnej linii produkcyjnej w swojej firmie ogrodniczej? Zależy Ci na zintensyfikowanej produkcji kwiaciarskiej? Polecamy wyposażenie się w obie, powyższe maszyny, które stanowią idealny i kompletny zestaw do pracy. Pomogą w zautomatyzowaniu i usprawnieniu codziennych czynności, aby jak najlepiej rozwinąć prowadzony biznes. 

W ofercie dla branży ogrodniczej posiadamy również inne, ciekawe rozwiązania technologiczne. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami firmy Sfamasz. Być może znajdziesz coś jeszcze, co przyda się w Twojej działalności kwiaciarskiej lub szkółkarskiej.
Z naszym wsparciem polepszysz i ułatwisz swoją rutynową pracę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2