Hale magazynowe

Obiekty różnorodnego przeznaczenia

Oferowane hale magazynowe to obiekty różnorodnego przeznaczenia, wielkości oraz wyposażenia. Inwestorzy wykorzystują je jako nowoczesne hale produkcyjne. Mogą one zostać wyposażone w niezbędną infrastrukturę załadunkową – wówczas z powodzeniem służą również jako magazyny centrów logistycznych. Obiekty obejmują również pomieszczenia socjalne, biurowe, pakownie, komory chłodnicze oraz szereg innych przestrzeni zależnie od specyfiki działalności konkretnego Klienta. Bogata różnorodność sprawia, że mogą pełnić również funkcję przechowalni do warzyw. To od potrzeb i zamówienia inwestora zależy jakie rozwiązania architektoniczne zostaną wykorzystane i jak docelowo będzie wyglądać hala magazynowa.

 

Najważniejsze jest jednak to, że wznoszone przez SFAMASZ obiekty stalowe skutecznie chronią towary przed wpływem różnorodnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu artykuły mogą bezpiecznie oczekiwać na sprzedaż.

 

Czym się zajmujemy?

Projektujemy budynki stalowe, produkujemy komponenty niezbędne do ich wykonania oraz montujemy hale w miejscu wskazanym przez Klienta. Dzięki współpracy z jednym wykonawcą, który kompleksowo zajmuje się budową obiektu, gwarantujemy terminowe wykonanie prac. Warto bowiem wspomnieć, że opóźnienia w tego typu projektach najczęściej wynikają z opóźnień w łańcuchu dostaw realizowanych przez różne podmioty. Kiedy każdym z etapów zajmuje się jedna firma, takie sytuacje nie mają miejsca.

 

Zapraszamy do zapoznania z niektórymi ze zrealizowanych projektów. W przypadku pytań – pozostajemy do dyspozycji.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.