Regały wysokiego składowania

Nasza firma zajmuje się, między innymi, produkcją wygodnych rozwiązań dedykowanych dla przedsiębiorstw korzystających z przestrzeni magazynowej. Oferujemy regały wysokiego składowania pozwalające na efektywne przechowywanie dużych ilości towarów.

Wykorzystanie konstrukcji tego typu jest rekomendowane szczególne w przypadku przechowywania towarów znajdujących się na paletach. Regały wysokiego składowania zapewniają szybki dostęp do wybranych produktów. Są one zbudowane z ram i belek nośnych lakierowanych proszkowo. Jedną z ich zalet jest prosta konstrukcja, która zapewnia łatwy montaż i demontaż.

Oferowane przez nas konstrukcje wyróżniają się wysoką solidnością i wytrzymałością, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezpieczne. Oferują także bardzo wysoki udźwig. Najczęściej wykorzystywane są we wszelkiego rodzaju magazynach, gdzie zapewniają maksymalne użycie dostępnej przestrzeni. Najlepiej sprawdzają się w większych obiektach, ponieważ zapewniają możliwość składowania produktów mierzących powyżej 15 metrów wzwyż.

Produkty tego typu stanowią bardzo dobre rozwiązanie logistyczne. Regały wysokiego składowania pozwalają na optymalną zabudowę powierzchni magazynowej, umożliwiając korzystanie z przestrzeni aż po sam sufit.

Szanowni Państwo,

W związku z tym, że POLINDUS Sp. z o.o. przekazała naszej firmie działalność w zakresie regałów magazynowych wysokiego składowania we wrześniu 2011 roku podpisano umowę, na mocy której firma S.F.M.U. i K. SFAMASZ-Jan Dziedzic będzie kontynuować działalność prowadzoną dotychczas przez POLINDUS. W związku z tym SFAMASZ przejął od POLINDUS prawa autorskie, dokumentację techniczną oraz maszyny i urządzenia do produkcji elementów regałów magazynowych wysokiego składowania. SFAMASZ przejął również wszystkie dotychczasowe zobowiązania dotyczące gwarancji na wykonane przez POLINDUS prace. Dysponujemy personelem doświadczonym w produkcji, montażu i naprawach regałów. Jesteśmy zarejestrowani w systemie ARIBA wykorzystywanym przez sieć hipermarketów AUCHAN. Na naszą aktualną działalność w zakresie regałów magazynowych składa się:

-produkcja wszystkich elementów regałów systemu CASIPAL oraz niektórych (ulegających najczęstszym uszkodzeniom) systemu ALSER, -montaż nowych regałów u klienta łącznie z dostarczeniem instrukcji obsługi, -wykonywanie okresowych przeglądów regałów, -naprawa uszkodzeń regałów CASIPAL i ALSER ujawnionych podczas przeglądów, -wszelkie inne prace związane z wykonaniem nowych regałów oraz konserwacją istniejących.

Na wykonane prace wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty: deklaracje zgodnośći, oraz certyfikaty itp. Zlecone prace wykonujemy szybko i solidnie. Zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem,

Marcin Dziedzic tel. 602 126 165, e-mail: m.dziedzic@sfamasz.pl