Maszyny warzywnicze

Jesteś producentem płodów rolnych?

A może zajmujesz się ich pakowaniem, konfekcjonowaniem i sprzedażą?

W tej kategorii znajdziesz urządzenia niezbędne w procesie przedsprzedażowej obróbki produktów korzeniowych. Oferujemy zarówno pojedyncze maszyny warzywnicze jak i gotowe, kompletne linie technologiczne, również ich uruchomienie na miejscu przeznaczenia.

Dzięki naszym urządzeniom skompletujesz własną linię technologiczną – począwszy od rozładunku i dozowania ziemniaków, buraków, cebuli, marchwi i wielu warzyw okopowych, poprzez systemy wstępnego oczyszczania, separacji ziemi, kamieni i innych niepożądanych elementów. Znajdziesz tu produkowany przez nas, doskonałej klasy sprzęt do czyszczenia oraz mycia i osuszania. Ponadto, jeśli jesteś producentem cebuli czy selera, tutaj przeczytasz o naszych obcinarkach szczypioru oraz sprzęcie do czyszczenia selera.

Następnymi elementami w ciągu technologicznym są sortownice (kalibrownice) i urządzenia ręcznej selekcji, a dalej w każdej linii powinny znaleźć się maszyny ważące i pakujące. Dostarczamy sprzęt, który usprawnia pracę każdego gospodarstwa gwarantuje wieloletnią pracę i profesjonalne przygotowane produkty do dalszej dystrybucji.