Otrząsarka, kombajn do wiśni, porzeczek i aronii

Zbieranie owoców to jeden z ostatnich etapów prac w wielu gospodarstwach rolnych, który przynosi jednocześnie najwięcej satysfakcji.

To niezawodne maszyny, które znacznie zmniejszają nakłady robocizny i przyspieszają proces zbierania.

Polecamy naszą otrząsarkę i otrząsarko-odwiewarkę do wiśni oraz innych owoców pestkowych (takich jak śliwki, czereśnie) jak również oliwki i orzechy. Specjalny wysięgnik wprawia drzewo w drżenie i powoduje, że owoce spadają na przygotowaną wcześniej plandekę. Otrząsarka do wiśni gwarantuje wydajność na poziomie 30-45 drzew na godzinę i zapewnia ponad 98 procentową dokładność zbiorów.

Kombajn do zbioru porzeczek, aronii, agrestu.

Kombajn AREK-3 umożliwia zbiór owoców. Odbywa się on na połowie rzędu, co oznacza, że całość zbioru dokonana jest po dwóch przejazdach, nasz kombajn pozwala na zbiór także z młodych krzewów. Zebrane owoce są wolne od liści i zanieczyszczeń oraz odszypułkowane. Możliwy jest zbiór na plantacjach, gdzie w rzędach rosną rośliny o różnej wielkości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć, a także obejrzenia filmów. Przy każdej maszynie została także podana podstawowa specyfikacja techniczna, co, mamy nadzieję, pozwoli Państwu podjąć decyzję w sprawie wyboru najlepszego dla siebie urządzenia.

Kombajn do zbioru porzeczek AREK-3

Przeznaczenie:  zbiór porzeczek, czarnych, czerwonych oraz agrestu i aronii.

Zastosowanie kombajnu AREK-3 daje wiele korzyści takich jak: uproszczenie zbioru, zmniejszenie nakładów robocizny, skrócenie czasu zbioru, ...

WIĘCEJ

Otrząsarka do owoców pestkowych ORZO-3

Przeznaczenie: do zbioru owoców pestkowych, takich jak wiśnie, śliwki, czereśnie.Otrząsarka składa się z układu zasilania hydraulicznego, wibratora,  łapy chwytnej i wysięgnika strząsającego owoc oraz dwóch ...

WIĘCEJ

Otrząsarko-odwiewarka OSA-1

Przeznaczenie: do mechanicznego zbioru owoców pestkowych w skrzynki lub do  skrzyniopalet i odwiewania liści .

Urządzenie składa się  z przenośnika taśmowego, zwijarki ekranów chwytnych (plandek) oraz wentylatora ...

WIĘCEJ