Hale Magazynowe – produkcja, montaż

Nasze hale magazynowe mogą służyć do różnych celów. Konstruujemy hale produkcyjne, hale magazynowe centra logistyczne wyposażone w doki załadunkowe.

Mogą spełniać różne funkcje – przechowywać towar przeznaczony do dalszej sprzedaży lub służyć jako centrum dystrybucyjne. Niezależnie czego od nich Państwo oczekują, nasze hale magazynowe cechuje niezawodność i przystosowanie do składowania różnego rodzaju produktów. Projektujemy obiekty różnej wielkości i dostosowane do różnych celów. Oferujemy produkcję poszczególnych komponentów, a także ich montaż na wskazanym przez klienta miejscu.

Stawiane przez nas obiekty wyposażone są w pomieszczenia socjalne i biurowe, w pakownie, komory chłodnicze, sale do obsługi logistycznej i wiele innych sektorów różnego typu. Tylko od zamówienia inwestora i jego potrzeb zależy, jaki kształt przybiorą oferowane przez nas hale magazynowe. Produkcja i montaż stoją po naszej stronie, ale wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby naszych klientów, rozumiemy, że każda gałąź biznesu wyróżnia pewna specyfika, która wymusza konkretne rozwiązania architektoniczne.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z naszych zrealizowanych projektów. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące hal magazynowych, ich produkcji i montażu, zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać obiekt odpowiadający Państwa potrzebom.

Budynek produkcyjno-magazynowy

Budynek produkcyjno-magazynowy w Iłowie k/Sochaczewa.

WIĘCEJ

Hala obsługi logistycznej

Hala obsługi logistycznej w Wólce Kosowskiej

WIĘCEJ

Hala w Niegardowie

Hala w Niegardowie

Hala o wymiarach 42x34m firmy AMPLUS w Niegardowie. Hala piętrowa, na parterze cztery komory chłodnicze oraz pakownia, na piętrze magazyn opakowań, pomieszczenia socjalne i biurowe.

WIĘCEJ

Hala magazynowa w Tropiszowie

Budowa hali magazynowej w Tropiszowie k Krakowa

WIĘCEJ

Hala w Koszalinie

Budowa hali magazynowej w Koszalinie

WIĘCEJ

Budynek magazynowy

Budynek magazynowy wraz z pakownią dla Zakładu Ogrodniczego Paczyna

WIĘCEJ